Paslaugos

KASOS APARATŲ SERVISAS

Dauguma prekybinių įmonių turi paprastus arba kompiuterinius kasos aparatus. Kad kasos aparatai veiktų gerai ir patikimai, jiems būtina nuolatinė priežiūra. Mūsų įmonė turi klientų aptarnavimo filialus didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kurie teikia kasos aparatų serviso paslaugas. Kad ir kuriame regione būtų mūsų klientas, reikalingą kasos aparatų aptarnavimą bei kitos prekybinės įrangos aptarnavimą. Pagalbą suteiksime profesionaliai ir operatyviai. UAB „ASPA“ kasos aparatų servisas – efektyvus, greitas ir  patikimas.

kasos aparatu servisas, kasos aparatai, Pos sistemos

PREKYBINĖS ĮRANGOS INSTALIAVIMAS

Įsigijus prekybinę įrangą UAB “ASPA”, mūsų klientų aptarnavimo specialistai pristatys ją į Jūsų nurodytą vietą, prijungs, įrašys reikalingą programinę įrangą, užregistruos (tarkime, kasos aparatą), apmokys Jūsų personalą ir pilnai paruoš įrangą naudojimui. Kilus papildomiems klausimams, visada galėsite į mus kreiptis ir mielai į juos atsakysime.

Dizainas be pavadinimo (29)

PREKYBINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAS

Technologijos nuolat tobulėja ir keičiasi, tad laikui bėgant turimą įrangą rekomenduojama atnaujinti. Mūsų specialistai pasirūpins Jūsų turima prekybine įranga, įrašys naujausias programinės įrangos versijas, instaliuos reikalingus plėtinius, kad galėtumėte kuo efektyviau ir sklandžiau dirbti bei aptarnauti savo klientus.

shutterstock_1038204025

GARANTINIS LAIKOTARPIS

Savo prekybinei įrangai, priklausomai nuo įrenginio tipo, taikome garantinį laikotarpį. Standartiškai jis yra 12 arba 24 mėnesiai. Garantinio laikotarpio metu mūsų klientų aptarnavimo specialistai užtikrins jūsų įrangos servisą ir nuolatinę priežiūrą. Sugedus įrenginiui, operatyviai atvyksime į vietą ir stengsimės kuo greičiau išspręsti iškilusią problemą.

Garantinis laikotarpis ASPA, prekybine iranga

ATSARGINĖS DETALĖS

Savo prekybinei įrangai, priklausomai nuo įrenginio tipo, taikome garantinį laikotarpį ir serviso paslaugas. Standartiškai jis yra 12 arba 24 mėnesiai. Garantinio laikotarpio metu mūsų klientų aptarnavimo specialistai užtikrins jūsų įrangos servisą ir nuolatinę priežiūrą. Sugedus įrenginiui, operatyviai atvyksime į vietą ir stengsimės kuo greičiau išspręsti iškilusią problemą.

samuel-zeller-118195-unsplash (1)

PROGRAMINĖS ĮRANGOS KŪRIMAS

Pagal kliento poreikius, galime pasiūlyti individualų apskaitos ir sandėlio programinės įrangos sprendimą. Mūsų įmonės profesionalūs programuotojai sukurs reikalingą programinę įrangą pritaikydami ją Jūsų verslo poreikiams ir specifikai. Programinė įranga gali būti adaptuota tiek stacionariems, tiek mobiliems įrenginiams, kaip mobilieji telefonai, planšetės ir kt.

computer-connection-data-1181675