Profesionalių ir specializuotų mobiliųjų įrenginių, naudojamų įmonėse darbų optimizacijai, pasirinkimas yra gausus. Mobiliųjų technologijų audra užvaldė mūsų profesinį ir asmeninį gyvenimą. Galimybė pagaminti daugiau, aptarnauti greičiau ir didinti klientų lojalumą yra priežastys, kodėl nešiojamieji įrenginiai taip išpopuliarėjo tarp vartotojų, ypač kai organizacijos stengiasi tapti galingesnėmis ir efektyvesnėmis už savo konkurentus.
Paskutiniu metu pastebima tendencija, kad daugelis organizacijų dabar renkasi investuoti ne į profesionalius mobiliuosius įrenginius (pvz. duomenų kaupiklius), o į išmaniuosius telefonus, tikėdamiesi, kad tai bus ekonomiškai geresnis pasirinkimas, atliekantis tą pačią funkciją. Kitaip tariant, šis sprendimas grindžiamas tuo, kad:
- Vartotojai/darbuotojai yra labiau susipažinę su šių įrenginių veikimu, todėl mokymų nereikia;
- Dėl mažos formos lengviau valdyti;
- Tai nebrangu …. ar taip?
Na, tai turbūt visos geros priežastys, tačiau galime teigti, kad tai yra labai neapgalvotas ir nepasvertas požiūris ir įmonės, kurios laikosi tokio požiūrio, ilgainiui gali eiti visgi kelis žingsnius atgal, nei į priekį nuo savo konkurentų.
Naudoti išmanųjį telefoną darbui, kuris atliekamas tam tikroje aplinkoje ir gali turėti tam tikrų apribojimų, tiesiog neveiks. Svarbu naudoti darbui tinkamą įrankį. Silpnas, nespecializuotas, plataus vartojimo išmanusis telefonas negalės žengti koja kojon su Jūsų atliekamu darbu. Tai ilgainiui sukels vartotojų/darbuotojų neveiksmingumą ir nusivylimą. Pagal dizainą ir specifiką išmanieji telefonai prietaisai yra tiesiog geriau pritaikyti lėtai veikiančioms vieno vartotojo programoms. Nors jų įsigijimas gali atrodyti pigesnis, ilgainiui tai gali kainuoti iki 51% daugiau nei įsigijus profesionalų mobilų įrenginį*. Imant vienerių metų laiko rėžus, išmaniųjų telefonų gedimai yra 4 kartus didesni, net jei jie naudojami su apsauginiais dėklais.
Organizacijoms reikia jų aplinkai tinkamo įrankio, kuris atitiktų jų darbo tempą ir, svarbiausia, būtų patikimas. Tai turi būti įrankis, padedantis dirbti ilgiau, dažnai neįkraunant, greičiau, neprarandant tikslumo, tvirtesnis, nesijaudinant dėl greito susidėvėjimo.
Tvirtas profesionalus mobilusis įrenginys yra daugiafunkcinis. Pavyzdžiui, kurjerių tarnyba turi aprūpinti savo darbuotoją įrenginiu, kuris įgalintų pristatymą, brūkšninių kodų nuskaitymą, navigaciją ir bendravimą su biuru/kolegomis. Profesionalūs ir specializuoti mobilieji įrenginiai sukurti atsižvelgiant į šiuos reikalavimus.
Aplinka taip pat vaidina svarbų vaidmenį nustatant reikalingų prietaisų specifikacijas. Pavyzdžiui, sveikatos priežiūros srityje reikia greito prietaiso, kuris būtų atsparus dezinfekavimo priemonėms, galintis ištverti ilgas darbo pamainas ir dar daugiau.
Darbo įrenginių saugumas organizacijoms tapo itin svarbus. Išmanusis telefonas negalės atitikti saugių mobiliojo įrenginio funkcijų. Įmonės, gaminančios profesionalius mobiliuosius įrenginius, siūlo palaikymą, susijusį su saugumo atnaujinimais ir lengvu perėjimu prie naujų operacinių sistemų. Tai tampa gyvybiškai svarbiu aspektu pailginančiu jūsų prietaiso tarnavimo laiką ir taip leidžiančiu sumažinti bendras išlaidas.
Taigi, renkanti tarp profesionalaus, specializuoto mobilaus įrenginio (pvz. duomenų kaupiklio) bei paprasto išmaniojo telefono, atsakykite sau į keletą klausimų:
- Kiek prietaisas yra patvarus?
- Ar tai atitinka mano konkrečius poreikius, susijusius su mano konkrečia aplinka?
- Kas nutinka, kai išleidžiama nauja operacinė sistema ir mums reikia palaikymo?
- Ar jis gali atlikti visas užduotis nepakenkdamas greičiui ir tikslumui?
Rinkoje jau galite pastebėti specialiai sukurtų profesionalių mobiliųjų įrenginių, kurie tampa aptakesni ir estetiškesni, įkvėpti iš išmaniųjų telefonų dizaino (pavyzdžiui: duomenų kaupiklis Zebra Tc21). Jeigu norite gauti geriausią profesionalaus mobiliojo įrenginio pasiūlymą, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie padės rasti optimaliausią variantą: Susisiekite su mumis jau šiandien ir atsakymą gaukite itin greitai: el.paštu: info@aspa.lt arba tel nr. +37068669288.
*šaltinis: VDC Enterprise Mobility Device TCO.