IKI -30% nuolaida inventorizaciniams duomenų kaupikliams!

Inventorizacija – įmonei priklausančio turto faktinis sutikrinimas su buhalterinės apskaitos duomenimis. Iventorizacija yra neatsiejama kiekvienos įmonės dalis, kuri yra privaloma atlikti bent vieną kartą metuose. Inventorizacija ilgus metus buvo sudėtingas, daug kruopštumo ir atidumo pareikalavęs rocesas, tačiau tobulėjant technologinėms naujovėms buvo sukurtos ir priemonės, kurios inventorizacijos procesą maksimaliai automatizavo. Šiuo metu didžiają dalį duomenų surinkimo proceso atlieka robotas, todėl žmogiškosios klaidos yra išvengiamos, o darbuotojai turi daugiau laisvo laiko susikoncentruoti į kitus procesus.

Duomenų kaupikliai – patogumas, sparta ir efektyvumas.

Duomenų kaupikliai – nešiojamieji įrenginiai su integruotais brūkšninių kodų skaitytuvais bei atmintimi. Mobilūs kompiuteriai paspartina kasdienio darbo tempą. Duomenų kaupikliai šiuo metu yra neatsiejama daugelio įmonių dalis, kuri padeda greitai ir paprastai surinkti prekių duomenis. Didžioji dalis rinkoje esančių mobiliųjų kompiuterių jau yra suvienodinti su mūsų išmaniaisiais įrenginaiais, taip suteikiant klientams intuityvios navigacijos pojūtį. Šiuolaikiniai kaupikliai jau yra sugeneruoti taip, kad nuskaito tiek 1D, tiek ir 2D kodus.

UAB „ASPA“ skelbia išskirtinę galimybė populiariausius, aukštos kokybės duomenų kaupiklius įsigyti su -30% nuolaida! Akcijos laikas ribotas!

 

Jeigu Jus domina pasiūlymas, susisiekite su UAB „ASPA“ vadybininkais tel.+370­(686) 69288 arba el.paštu info@aspa.lt.