intrastatas
Intrastato ataskaitų teikimas – paprasčiau, greičiau ir patogiau!

Intrastatas – duomenų surinkimo sistema, kurios tikslas yra tiesiogiai iš įmonių rinkti duomenis apie prekybos srautus tarp Europos Sąjungos šalių narių. „ASPA“ komanda džiaugiasi savo klientams galėdama pasiūlyti sistemą, kuri maksimaliai supaprastina buhalterinius darbus, tarp jų ir intrastato ataskaitų teikimą! Siekiant optimizuoti rankiniu būdu atliekamą darbą, verslo valdymo sistema „9o“ suformuoja ataskaitas už Jus. Viskas, ką Jūs turite padaryti – pateikti suformuotą XML failą IDAIS sistemoje!

Intrastato pateikimas, dirbant su verslo valdymo sistema „9o“ vykdomas keliais paprastai žingsniais:

  1. Verslo valdymo sistemos „9o“ meniu skiltyje pasirenkate duomenų eksportas, naujame lange išsifiltruojate apsikeitimo tipą „Intrastatas“ bei mėnesį, už kurį intrastatas bus pateikiamas.
  2. Spaudžiate toliau bei išsisaugojate XML failą;
  3. Prisijungiate prie IDAIS sistemos;
  4. Šoninėje meniu juostoje pasirenkate „INSTAT XML bylos pateikimas“ ir įkeliate išsaugotą failą;
  5. Jeigu yra klaidų jas pašalinate.

Verslo valdymo sistema „9o“ svarbiausias verslo operacijas atlieka už Jus! Kam skirti papildomą savo laiką, pildant ataskaitas rankiniu būdu, kai visą tai ir dar daugiau už Jus gali padaryti modernios sistemos? Būtent todėl kviečiame susipažinti su verslo valdymo sistemos „9o“ funkcionalumu ir leisti sistemai dirbti už Jus. Daugiau apie verslo valdymo sistemą „9o“ skaitykite paspaudę čia .