Mažiau streso – daugiau produktyvumo! Keiskitės su VVS 9o

EU-OSHA Europos masto nuomonių apklausos tyrimas parodė, kad pusė apklaustųjų žmonių patiria stresą darbo aplinkoje. Jeigu darbas atliekamas nesistemingai, darbo aplinkoje vyrauja chaosas – laikas susimąstyti ar naudojama verslo valdymo sistema vis dar atitinka verslo ir asmeninius lūkesčius ir ar nelaikas jos keisti šiuolaikiškesne, labiau orientuota į rezultatą sistema. Inovatyvios verslo valdymo sistemos tikslas yra suteikti vartotojui galimybes verslo procesus valdyti optimizuotai. Jeigu jaučiamas bet koks sąmyšis darbų organizuotume ir atlikime, tai jau yra ženklas, kad reikia pasverti visus naudojamos sistemos „už“ ir „prieš“.

Inovatyvios ir į rezultatą orientuotos verslo valdymos sistemos diegimas versle ne tik gali, bet ir turi padėti pagrindines verslo operacijas valdyti sistemingai ir efektyviai.

Verslo valdymo sistema 9o – naujos kartos verslo sprendimas

Verslo valdymo sistema 9o – geriausios verslo valdymo sistemų praktikos ir vartotojų atsiliepimai sujungti į vieną visumą. 9o tiklas tapatinasi su aukščiau minėtuoju – kurti inovacija versle ir padėti įmonėms optimizuoti verslo operacijas.

Savo pokyčiams rinkitės verslo valdymo sistemą 9o:

  • Itin gausus funkcionalumas: verslo valdymo sistema 9o išsiskiria itin plačiu funkcionalumu: automatinis skolų priminimas, kompleksiniai užsakymai, e-komercijos platformų integracija, inventorizacijos dokumentai, nurašymo dokumentai ir kt.
  • Galite naudoti bet kada: 9o pasiekiama iš bet kurios pasaulio vietos, o vartotojo sąsaja yra pritaikyta įvairiems įrenginiams bei skirtingoms operacinėms sistemoms. Viena duomenų bazė –  tiek visai įmonei, vadybininkui, buhalteriui, gamybos vadovui, sandėlininkui, direktoriui, tiek Jūsų partneriams.
  • Gaukite greitą problemų sprendimą: 9o komanda išklausys Jūsų pageidavimus, patars ir padės rasti sprendimą apskaitos bei prekybos verslo valdymo procesuose, pasiūlys išeitį, optimizuos veiklą bei palengvins apskaitą
  • Optimizuokite verslo procesus: skirtingų modulių pagalba Jūs galite optimizuoti skirtingus verslo procesus. Galbūt Jums reikalinga pagalba gamyboje, o galbūt valdant prekybą el.parduotuvėse?

Susipažinkite su verslo valdymo sistemos funkcijomis ir galimybėmis valdant svarbiausius įmonės procesus. Tai galite padaryti:

  • Verslo valdymo sistemos 9o puslapyje – spauskite čia.
  • Verslo valdymo sistemos 9o naudotojo instrukcijoje – spauskite čia.
  • Susisiekę tiesiogiai su mumis –  el.paštu: info@aspa.lt  arba tel.nr: +370­(686) 69288