9oPoint sprendimas
Išmanus 9oPoint sprendimas oro linijų bendrovei

9oPoint sprendimas gali tapti naudingu pasirinkimu kiekvienai įmonei, siekiančiai dirbti efektyviai ir greitai. Ar būtų pakankamai neįtikėtina, jeigu pasakytume, jog 9oPoint galima naudotis ne tik ant stabilios žemės, tačiau ir debesyse? Iš tiesų, taip ir yra – 9oPoint pardavimų programa sėkmingai pakilo į dangų! ASPA komanda džiaugiasi, galėjusi prisidėti prie išskirtinio projekto, kurio metu inovacija ir patogumas buvo svarbiausi kriterijai, kuriant šiuolaikišką sprendimą oro linijų bendrovei.

Kaip veikia 9oPoint sprendimas?

Realizuojant 9oPoint projektą oro linijų bendrovei buvo sprendžiami patogumo ir efektyvumo klausimai, o su 9oPoint programos ir fiskalinio spausdintuvo FMP10 funkcionalumu ši realizacija buvo itin greita ir paprasta. Planšetiniuose kompiuteriuose įdiegta programa 9oPoint Bluetooth ryšiu buvo susieta su mobiliu fiskaliniu spausdintuvu FMP 10. Personalas 9oPoint programoje suformuoja užsakymą, FMP10 atspausdina kvita. Dienos gale, nusileidus lėktuvui, dienos ataskaita nuimama standartiškai.

Kodėl verta rinktis 9oPoint?

Tai naujausiomis technologijomis sukurta kasos pardavimų programa (POS sistema) skirta pardavimo operacijų registravimui, PVM sąskaitų faktūrų rašymui, kasos kvitų spausdinimui, ataskaitų generavimui ir visoms kitoms operacijoms su kasa atlikti. Ši programinė įranga yra pritaikyta Windows, Android ir IOS operacinėms sistemoms. Kasos pardavimų programos 9oPoint funkcionalumas yra labai lankstus ir pritaikomas įvairiems užsakovų poreikiams. Šios programinės įrangos dėka, klientai gali gauti pagal jų poreikius adaptuotus sprendimus moderniam darbui su pardavimais.

Programos ypatybės:

  • Sąskaitų fakturų rašymas – išrašykite sąskaitas faktūras savo klientams, siųskite jas el. paštu. pardavimo metu ar mėnesio pabaigoje.
  • Pardavimų modulis – paprastas naudojimas tiek greitam pardavimui, tiek patogiam kliento aptarnavimui.
  • Grupių langas – patogus prekių sąrašo grupavimas, prekių identifikavimas naudojant nuotraukas dar greitesniam darbui.
  • Restorano modulis – tai modulis restoranų ir kavinių tinklams, jo pagalba kasos operatorius gali atlikti stalų rezervaciją, formuoti užsakymus virtuvei. 9o taip pat turi vizualų patalpų planų (stalų) atvaizdavimo ir valdymo įrankį.
  • Programos duomenų apsikeitimo sąsaja su apskaitos programomis (9o, Rivilė, Agnum ir kt.)
  • Savitarnos darbo rėžimas.
  • Prekės likučio informacija kitose parduotuvėse

ir dar daugiau…

Šios sistemos funkcionalumas gali būti pritaikomas ir kitose srityse, kuriose reikalingas nestandartinis sprendimas prekybai. Jeigu Jus domina panašaus pobūdžio sistemos diegimas Jūsų versle, susisiekite su ASPA komanda: +370­(686) 69288 arba .