Naujieji Zebra lipdukų spausdintuvai jau prekyboje!

Lipdukų spausdintuvų lyderė Zebra šią vasarą išleido naujus produktus, kurie buvo sukurti išlaikant prekybinės įrangos rinkoje išgarsėjusią „Zebra“ kokybę, patikimą veikimą ir įspūdingas technines galimybes.

  • Lipdukų spausdintuvas ZD220;
  • Lipdukų spausdintuvas ZD230;
  • Mobilus lipdukų spausdintuvas „ZQ220“

Šie nauji produktai suteikia išskirtinę kokybę vartotojui, kuriam reikia plataus funkcionalumo lipdukų spausdintuvo už prieinamą kainą.

Lipdukų spausdintuvas Zebra ZD220

Šis 4 colių spausdintuvas greitai spausdina etiketes, todėl darbo eiga yra ypatingai sparti. Vienas mygtukas pradėti /sustoti leidžia lengvai valdyti ir nustatyti spausdintuvo būseną. Pasirinkite iš tiesioginio šiluminio ar šiluminio perdavimo spausdinimo galimybių. „ZD220“ yra suskurtas tam, kad užtikrintų ekonomiškumą ir patikimumą. Daugiau informacijos apie šiuos lipdukų spausdintuvus rasite paspaudę čia.

Lipdukų spausdintuvas Zebra ZD23

Padidinta lipdukų spausdintuvo atmintis leidžia išsaugoti daugiau šriftų ir grafikos objektų. Vienas LED indikatorius ir vienas mygtukas pradėti/sustoti leidžia lengvai valdyti ir nustatyti spausdintuvo būseną. Klientas turi galimybę pasirinkti iš tiesioginio terminio ar šilumos pernešimo metodo modelių ir pridėti pasirinktinai gamykloje sumontuotą etikečių pjaustytuvą. ZD230 idealiai tinka transportavimui ir logistikai, gamybos, mažmeninės prekybos ir sveikatos priežiūros įstaigoms spausdinti įvairiems bilietams, etiketėms, leidimams ir kt. Daugiau informacijos apie šiuos lipdukų spausdintuvu rasite paspaudę čia.

Mobilus lipdukų spausdintuvas Zebra ZQ220

ZQ220 yra vienintelis šios kainų klasės spausdintuvas, galintis atspausdinti kvitus ir etiketes. Galimas maksimalus etiketės plotis ir dydis daro „ZQ220“ išskirtinai naudingu naudotojams. Šis lipdukų spausdintuvas yra pakankamai lankstus, kad patenkintų net ir išrankiausio naudotojo poreikius, nes yra greitas ir patikimas. Daugiau informacijos apie ZQ220  lipdukų spausdintuvą rasite paspaudę čia.

Jeigu turite daugiau klausimų apie šiuos lipdukų spausdintuvus susisiekite su UAB „ASPA“ komanda el.paštu: info@aspa.lt  arba tel.nr: +370­(686) 69288