Siekiate didinti klientų ratą?Susipažinkite su 9oPlus!

Dinamiškoje rinkoje konkurencija, siūlant produktyviausią lojalumo programą, nuolat auga. Didžioji dalis rinkoje cirkuliuojančių klientų lojalumo valdymo sistemų neteikia apčiuopiamų rezultatų. Lojalių klientų augimas – įmonės tinkamos judėjimo krypties pasirinkimo rodiklis, o tinkama lojalumo programinė įranga – vienas iš svarbiausių įmonės pagalbininkų, siekiant valdyti klientų lojalumo skatinimo veiksmus. ASPA komanda, išanalizavus geriausias lojalumo sistemų praktikas ir atsižvelgdama į klientų lūkesčius, sugeneravo naujos kartos sprendimą klientų lojalumo valdymui – 9oPlus.

Kas yra 9oPlus?

9oPlus lojalumo modulis – inovatyvus būdas komunikuoti su savo klientais bei kaupti visą informaciją vienoje vietoje, kuri leistų suprasti klientų poreikius ir valdyti lojalumo didinimo veiksmus. Ilgalaikiai pardavėjo ir kliento santykiai sugeneruojami skatinimais atlikti pakartotinus pirkimus, o tam puikiai pasitarnauja nuolaidos, lojalumo taškai ir išskirtinės klientų aptarnavimo sąlygos. 9oPlus lojalumo programa suteikia galimybę lengvai, greitai ir moderniai padidinti pardavimo apyvartą bei modeliuoti efektyvią pardavimų strategiją. 9oPlus yra skirstoma į pagrindines dvi dalis, kurios sudaro visą programos funkcionalumą, t.y. Boss ir Lojalumas. Visi programos duomenys yra lengvai eksportuojami į excel failus, kas paspartina lengvus importas ir kitą darbą su duomenimis.

9oPlus funkcionalumas

Pagrindinės Boss funkcijos:

 • Statistika (realiu laiku) – funkcija yra skirta stebėti kasos pardavimus pagal pasirinktus pjūvius (diena, savaitė, mėnuo). Statistikos lange vaizduojami visų turimų ir apjungtų kasų pardavimų duomenys, pardavimų pokytis, kvitų kiekis, grąžinimų suma ir kt. Visi šie duomenys leidžia objektyviai analizuoti ne tik klientų įpročius, pardavimus, bet ir darbuotojų darbą.
 • Pardavimai – ši funkcija yra pritaikyta skirstyti ir filtruoti pardavimus pagal norimus pjūvius: data nuo/iki, pardavimų tipai (prekių, suminė, kvito, apmokėjimo), mokėjimo būdai.
 • Sąskaitos faktūros – funkcija, leidžianti formuoti ir kurti naujas sąskaitas faktūras pagal klientą ir datos pjūvį. Papildomai yra galimybė sugeneruoti vieną sąskaitą faktūrą už pasirinktą laikotarpį nustatytam klientui. Šis funkcionalumas yra itin patogus ir naudingas turintiems maitinimo įstaigas ar paslaugas teikiančioms įmonėms, nes nereikia siųsti dešimčių sąskaitų faktūrų, kadangi tai galima padaryti išsiunčiant viena faktūra už pasirinktą laikotarpį.
 • Ataskaitos – šis langas skirstomas į tris pagrindinius pjūvius, tai yra: ,,Apyvartos“, ,,Prekybos operacijų“, ,,Savaitės dienų“. Su šiuo funkcionalumu 9oPoint naudotojas turi galimybę profesionaliai dirbti su pardavimų duomenimis, analizuoti prekybines operacijas ir pelno/nuostolio statistikas.
 • Naudotojai – viena iš patogiausių funkcijų sistemą administruojančiam asmeniui. Su šia funkcija galima organizuoti, redaguoti, trinti, kopijuoti vartotojus, suteikti jiems teises ir duomenis perduoti į pardavimų programą ,,9oPoint“.
 • Nuolaidų kuponai – funkcionalumas, kuris leidžia suteikti nuolaidų kuponus, leidžiančiais klientams ar kolegoms atsiskaityti už pirkinius. Kuponams galima nustatyti galiojimo datas, suminės nuolaidos dydžius, procentines nuolaidas, kuponų kiekius ir jų tipus.
 • Nustatymai – funkcijų ir kitų parametrų keitimas tiek ,,9oPlus“, tiek ,,9oPoint“ programose.

Pagrindinės Lojalumo funkcijos:

 • Statistika (realiu laiku) – funkcija, pritaikyta lojalumo transakcijų peržiūrai pagal norimus pjūvius;
 • Akcijos – šis langas leidžia valdyti visą svarbiausią informaciją, susijusią su akcijomis: nustatyti akcijos galiojimo laikus, akcijos tipus, pirkėjų grupes, akcijos dienas ar parduotuves, kuriose bus taikoma akcija;
 • Transakcijos – visa svarbiausia informacija, skirta transakcijų stebėjimui;
 • Nuolaidų kortelės – šiame lange aprašomos nuolaidų kortelės;
 • Pirkėjų grupės – funkcija, skirta pirkėjų grupėms aprašyti;
 • Kortelių tipai – funkcija, leidžianti aprašyti kortelių tipus;
 • Kasos aparatai – galimybė stebėti, kokie kasos aparatai yra priskirti lojalumo sistemai;
 • Parduotuvės – šis funkcionalumas leidžia stebėti ir redaguoti turimų parduotuvių informaciją;
 • Darbuotojai – langas, skirtas pridėti darbuotojus į sistemą, suteikiant jiems teises.

Papildomai ,,9oPlus“ rinkodaros įrankyje galima aprašyti:

 • Kreditiniai atsiskaitymai – galimybė aprašyti, kokia suma – kokiam laikotarpiui;
 • Sukauptos apyvartos nuolaida – priklausomai nuo metinės apyvartos kintamas nuolaidos dydis;
 • Rinkinio nuolaida prekei – nuolaida taikoma konkrečiai prekei, esant nustatytai prekių konfigūracijai kvite;
 • Laisvo rinkinio nuolaida – pigiausiai, brangiausiai ir t.t. prekėms, esant nustatytai prekių konfigūracijai kvite;
 • Grupės rinkinių nuolaida – nuolaida, įsigyjant prekes iš kelių skirtingų grupių rinkinio.

Kodėl verta rinktis 9oPlus?

9oPlus-lojalumo modulis – puikus būdas parodyti, kad Jūs siekiate komunikuoti su savo klientais, palaikyti betarpišką bendravimą ir ugdyti jų lojalumą. Papildomi pasiūlymai, individualios akcijos ir išskirtinis aptarnavimas didina norą naudotis Jūsų įmonės teikiamomis paslaugomis/prekėmis bei sugrįžti pakartotiniems apsipirkimams. 9oPlus lojalumo modulio išskirtinumas – tinkamas dėmesys sistemos funkcionalumo tobulinimui ir orientacijos į rezultatą palaikymas.

 

Jeigu susidomėjote ir norite sužinoti apie 9oPlus klientų lojalumo modulį spauskite čia arba kreipkitės tiesiogiai į UAB „Aspa“ apskaitos specialistus telefonu: +370 (686) 69288 arba el. paštu info@aspa.lt.