fbpx
×

PATARIMAI IR KONSULTACIJOS Apskaitos ekspertų UAB „ASPA“ komanda yra pasiruošusi padėti visais Jums rūpimais apskaitos ir prekybinės įrangos klausimais. VAIZDO PAMOKOS Išsamios ir informatyvios UAB „ASPA“ komanda yra pasiruošusi padėti visais Jums rūpimais apskaitos ir prekybinės įrangos klausimais.

Apie Newland produktus

UAB „ASPA“ savo klientams gali pasiūlyti pripažinimo susilaukusią Newland prekybinę įrangą. Šio gamintojo produktai – vienas iš optimaliausių pasirinkimų, norint gauti kokybišką, inovatyvią prekybinė įrangą už konkurencingą kainą. ASPA Jums gali pasiūlyti įvairaus tipo duomenų kaupiklius, kurie išsiskiria savo funkcionalumu ir patogumu atliekant kasdienes sandėlio operacijas. Newland duomenų kaupikliai yra orientuoti suteikti maksimalų komfortą. Taip pat ASPA siūlo ir Newland gamintojo brūkšninių kodų skaitytuvus, kurie paspartins prekybines operacijas.

Newland duomenų kaupikliai

Newland brūkšninių kodų skaitytuvai

Newland produktų naujienos

Nuo šiol Jūs esate pilotas! Atraskite naujas galimybes naudodamiesi Newland NFT10 Pilot Pro serijos „Android“ duomenų kaupiklį. Newland NFT10 Pilot Pro gali pasiūlyti išskirtinį, modernų dizainą bei platų funkcionalumą, kuris bus tinkamas bet kokiems verslo poreikiams. „Android Enterprise“ rekomenduojamas, su patobulintomis funkcijomis, įskaitant „Android 9.0“ OS, 5,7 colių patvarųjį jutiklinį ekraną, biometrinę duomenų apsaugą ir
Į VIRŠŲ