Mažmeninė prekyba – ne tik čekio išmušimas

Jeigu dar vis manote, kad mažmeninė prekybos pardavimo procesas pasibaigia išmušus ir atidavus klientui čekį – labai klystate. Mažmeninės prekybos atstovai nuo pat pradžių turi ieškoti būdų kaip pritraukti pirkėjus, kaip jiems įtikti ir galiausiai, kaip juos išlaikyti ir paskatinti sugrįžti ir vėl. Kitaip tariant, šis procesas reikalauja išmanyti ne tik mažmeninės prekybos valdymo specifiką, tačiau ir nuolatinės klientų poreikių analizės, inovatyvaus mąstymo bei noro pasiūlyti ir diegti inovacijas savo prekyboje.

Klientų lojalumo dididinimas

Vienas iš svarbiausių aspektų yra pritraukus pirkėją jį išlaikyti ir paskatinti sugrįžti pakartotiniems apsipirkimams. Šiam procesui puikiai pasitarnauja lojalumo programos. Kas tai yra? Lojalumo valdymo programos yra viena iš pardavimo priemonių, kuri padeda automatizuotai valdyti klientų informaciją, analizuoti jų poreikius bei pritaikyti išskirtinius pasiūlymus. 9oPlus – lojalumo modulis – inovatyvus būdas komunikuoti su savo klientais bei kaupti visą informaciją vienoje vietoje, kuri leistų suprasti klientų poreikius ir sistemingai organizuoti lojalumo didinimo veiksmus. Ilgalaikiai pardavėjo ir kliento santykiai sugeneruojami skatinimais atlikti pakartotinus pirkimus, o tam puikiai pasitarnauja nuolaidos, lojalumo taškai ir išskirtinės klientų aptarnavimo sąlygos. 9oPlus lojalumo valdymo modulis suteikia galimybę lengvai, greitai ir moderniai padidinti pardavimo apyvartą bei modeliuoti efektyvią pardavimų strategiją. 9oPlus yra skirstoma į pagrindines dvi dalis, kurios sudaro visą programos funkcionalumą, t.y. Boss ir Lojalumas. Visi programos duomenys yra lengvai eksportuojami į excel failus, kas padeda darbui su duomenimis ir jų analize.

9oPlus funkcionalumas

Boss funkcionalumas:

 • Statistika (realiu laiku) – funkcija yra skirta stebėti kasos pardavimus pagal pasirinktus pjūvius (diena, savaitė, mėnuo). Statistikos lange vaizduojami visų turimų ir apjungtų kasų pardavimų duomenys, pardavimų pokytis, kvitų kiekis, grąžinimų suma ir kt. Visi šie duomenys leidžia objektyviai analizuoti ne tik klientų įpročius, pardavimus, bet ir darbuotojų darbą.
 • Pardavimai – ši funkcija yra pritaikyta skirstyti ir filtruoti pardavimus pagal norimus pjūvius: data nuo/iki, pardavimų tipai (prekių, suminė, kvito, apmokėjimo), mokėjimo būdai.
 • Sąskaitos faktūros – funkcija, leidžianti formuoti ir kurti naujas sąskaitas faktūras pagal klientą ir datos pjūvį. Papildomai yra galimybė sugeneruoti vieną sąskaitą faktūrą už pasirinktą laikotarpį nustatytam klientui. Šis funkcionalumas yra itin patogus ir naudingas turintiems maitinimo įstaigas ar paslaugas teikiančioms įmonėms, nes nereikia siųsti dešimčių sąskaitų faktūrų, kadangi tai galima padaryti išsiunčiant viena faktūra už pasirinktą laikotarpį.
 • Ataskaitos – šis langas skirstomas į tris pagrindinius pjūvius, tai yra: ,,Apyvartos“, ,,Prekybos operacijų“, ,,Savaitės dienų“. Su šiuo funkcionalumu 9oPoint naudotojas turi galimybę profesionaliai dirbti su pardavimų duomenimis, analizuoti prekybines operacijas ir pelno/nuostolio statistikas.
 • Naudotojai – viena iš patogiausių funkcijų sistemą administruojančiam asmeniui. Su šia funkcija galima organizuoti, redaguoti, trinti, kopijuoti vartotojus, suteikti jiems teises ir duomenis perduoti į pardavimų programą ,,9oPoint“.
 • Nuolaidų kuponai – funkcionalumas, kuris leidžia suteikti nuolaidų kuponus, leidžiančiais klientams ar kolegoms atsiskaityti už pirkinius. Kuponams galima nustatyti galiojimo datas, suminės nuolaidos dydžius, procentines nuolaidas, kuponų kiekius ir jų tipus.
 • Nustatymai – funkcijų ir kitų parametrų keitimas tiek ,,9oPlus“, tiek ,,9oPoint“ programose.

9oPlus funkcionalumas:

 • Statistika (realiu laiku) – funkcija, pritaikyta lojalumo transakcijų peržiūrai pagal norimus pjūvius;
 • Akcijos – šis langas leidžia valdyti visą svarbiausią informaciją, susijusią su akcijomis: nustatyti akcijos galiojimo laikus, akcijos tipus, pirkėjų grupes, akcijos dienas ar parduotuves, kuriose bus taikoma akcija;
 • Transakcijos – visa svarbiausia informacija, skirta transakcijų stebėjimui;
 • Nuolaidų kortelės – šiame lange aprašomos nuolaidų kortelės;
 • Pirkėjų grupės – funkcija, skirta pirkėjų grupėms aprašyti;
 • Kortelių tipai – funkcija, leidžianti aprašyti kortelių tipus;
 • Kasos aparatai – galimybė stebėti, kokie kasos aparatai yra priskirti lojalumo sistemai;
 • Parduotuvės – šis funkcionalumas leidžia stebėti ir redaguoti turimų parduotuvių informaciją;
 • Darbuotojai – langas, skirtas pridėti darbuotojus į sistemą, suteikiant jiems teises.
 • Kreditiniai atsiskaitymai – galimybė aprašyti, kokia suma – kokiam laikotarpiui;
 • Sukauptos apyvartos nuolaida – priklausomai nuo metinės apyvartos kintamas nuolaidos dydis;
 • Rinkinio nuolaida prekei – nuolaida taikoma konkrečiai prekei, esant nustatytai prekių konfigūracijai kvite;
 • Laisvo rinkinio nuolaida – pigiausiai, brangiausiai ir t.t. prekėms, esant nustatytai prekių konfigūracijai kvite;
 • Grupės rinkinių nuolaida – nuolaida, įsigyjant prekes iš kelių skirtingų grupių rinkinio.

Jeigu susidomėjote ir norite sužinoti apie 9oPlus klientų lojalumo modulį spauskite čia arba kreipkitės tiesiogiai į UAB „Aspa“ apskaitos specialistus telefonu: +370 (686) 69288 arba el. paštu info@aspa.lt.