Lipdukų spausdintuvai: kaip išsirinkti geriausią?

Lipdukų spausdintuvai – didelės paklausos prekė prekybinės įrangos srityje, suteikianti galimybę dirbti greitai ir kokybiškai. Siekiant valdyti verslą efektyviai, reikia sistemingai atlikti darbus, o tas sunkiai yra pasiekiama neturint profesionalios darbo technikos.  UAB „ASPA“ – ilgametė prekybinės įrangos partnerė įmonėms, siekiančioms atrasti optimalų sprendimą, renkantis kokybiškiausią prekybinę įrangą, įskaitant ir lipdukų spausdintuvus. Mes suteikiame spausdintuvų pasirinkimo įvairovę ir bendradarbiaujame su tokio žinomumo įmonėmis kaip: Zebra, Godex ir kt. Siūlome įvairių tipų lipdukų spausdintuvus: nešiojamus (rankinius etikečių spausdintuvus), plataus vartojimo, pusiau pramoninius ir pramoninius spausdintuvus bei jų priedus.

 

5 svarbiausi aspektai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, renkantis lipnių etikečių spausdintuvą

 

 

1. Lipdukų spausdintuvas: stacionarus ar mobilus?

Renkantis lipdukų spausdintuvą svarbu nuspręsti, koks spausdintuvas geriausiai tenkintų Jūsų lūkesčius – stacionarus ar mobilus. Pasirinkus mobilų etikečių spausdintuvą, svarbus aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį yra tai, kad į juos telpa nedideli juostų rulonai (lipdukai)  ir Lipdukų spausdintuvas Godex RT700xspausdinamas lipdukas nėra ilgalaikis (lipdukas gali nublukti). Taip pat mobilus spausdintuvas gali naudoti Bluetooth arba WiFi ryšį (WiFi ryšys yra kur kas patikimesnis, tačiau etikečių spausdintuvai palaikantys Wi-Fi yra brangesni). Nusprendus pasirinkti stacionarų lipdukų spausdintuvą, labai svarbus momentas, į kurį reiktų atkreipti dėmesį – spausdinamų etikečių kiekis, informacijos laikymo periodas bei spausdinimo greitis. Tinkamai išanalizavus ir įvertinus šiuos bruožus turėsite daugiau galimybių išsirinkti kokybišką pasirinkimą.

2. Lipdukų spausdinimo kokybė ir dažnis

Renkantis lipdukų spausdintuvą svarbu numatyti preliminarų lipnių etikečių spausdinimo dažnį, nes nuo jo stipriai priklauso, kaip greitai ir kokybiškai pasirinktas spaudintuvas atliks spaudos darbus. Į „desktop“(ofisinius lipdukų spausdintuvus) telpantis juostos rulonas nėra skirtas spausdinti didelius lipdukų kiekius. Į pramoninius spausdintuvus telpa 3 kartus ilgesni lipnių etikečių rulonai ir iki 8 kartų ilgesnių karboninių juostų rulonai. Karboninė juosta etikečių spausdintuvuose naudojama norint naudoti ilgalaikes etiketes (standartiškai iki 10 metų išlaiko informaciją).

Taip pat karboninės juostos yra tinkamos, norint spausdinti specialias polietileno ar polipropileno etiketes, nebijančias drėgmės, tiesioginių saulės spindulių ir minusinės temperatūros.

Svarbu: kuo geresnė spausdinimo raiška, tuo lėčiau bet koks spausdintuvas spausdins etiketes.

3. Lipdukų spausdinimo kiekis

Renkantis lipdukų spausdintuvą svarbu užduoti sau klausimą: kokiais kiekiais bus spausdinamos lipnios etiketės? Pramoniniai etikečių spausdintuvai skirti greitai spausdinti didelius etikečių

Pramoninis lipdukų spausdintuvas Godex EZ2250i

kiekius. Jie yra patikimi, jų spausdinimo galvutės yra sukurtos atlaikyti itin didelius lipdukų gaminimo kiekius. Į pramoninės klasės etikečių spausdintuvus telpa dideli lipnių etikečiu ir karboninės juostos rulonai. Šiuose lipdukų spausdintuvose gali būti ir papildomas funkcionalumas (opcija) – juostos susukimas, atlipinimas, WiFi ryšys, lietimams jautrus ekranas, klaviatūros ir brūkšninio kodo skaitytuvo pajungimo prie lipnių etikečiu spausdintuvo funkcija. Mažiems lipdukų spausdinimo kiekiams geriausiai veikia plataus vartojimo spausdintuvai ir rankiniai etikečių spausdintuvai.

4. Lipnių etikečių spausdintuvo sujungimas

Įvertinus visus aukščiau minėtus aspektus svarbu nepamiršti atkreipti dėmesį ir į papildomas lipdukų spausdintuvo sujungimo galimybes norint išvengti galimų nepatogumų. Prieš įsigijant prekę įsitikinkite kad lipdukų spausdintuvas turi Jums reikiamą sujungimo galimybę.

5. Specialūs poreikiai

Besirenkant lipdukų spausdintuvą, pasirinktos įmonės specialistams svarbu išsakyti konkrečius savo lūkesčius. Galbūt norite itin ekonomiško ar į mažesnę pradinę kainą orientuoto etikečių spausdintuvo, o galbūt dar nesate tikri, kurios rūšies spausdintuvas būtų tinkamiausias? Lipdukų spausdintuvų specialistai galės pasiūlyti geriausiai Jums tinkančius lipdukų spausdintuvus sėkmingam verslui.

UAB „ASPA“ lipdukų spausdintuvai – išskirtinė kokybė ir ilgaamžiškumas

UAB „ASPA“ prekybinės įrangos specialistai bndradarbiauja tik su garsiausiais lipdukų spausdintuvų prekiniais ženklais, todėl siūlo įvairių tipų spausdintuvų su išskirtine kokybe ir už itin patrauklią kainą.

Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime išsirinkti tinkamiausią lipdukų spausdintuvą.
Spausdintuvų katalogą galite peržiūrėti paspaudę čia. Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis telefonu +370­(686) 69288  arba el. paštu: info@aspa.lt.