Modernus prekybinės įrangos sprendimas
Modernus prekybinės įrangos sprendimas didžiausiai Baltijos šalyse„BENU“ tinklo vaistinei!

Modernus prekybinės įrangos sprendimas – bendrovė „Tamro“, valdanti „BENU“ vaistinių tinklą, atidarė bene didžiausią Baltijos šalyse „BENU“ vaistinę. Jos plotas siekia net 380 kv.m. Kartu su ypatingai dideliu vaistinės plotu, išskirtiniu erdvės išprojektavimu, pasikeitė ir klientų aptarnavimo koncepcija. ASPA komanda džiaugiasi galėjusi prisidėti prie atnaujintos koncepcijos kūrimo, pasiūlydama savo inovatyvius prekybinius sprendimus. Šiaip sprendimaia padėjome kurti šiuolaikiškumo ir modernumo pojūtį, įdiegėme patogias aptarnavimo galimybes įmonės darbuotojams ir greitas atsiskaitymo galimybes vaistinės klientams.

Kas buvo atlikta?

Svarbiausias projekto tikslas – kuo geriau ir optimaliau išnaudoti minimalų prekybinės įrangos plotą. Visa prekybinė įranga buvo suprojektuota taip, kad vizualiai padidintų erdvės plotą. Siekiant eiti tolygiai su naujovėmis, vaistinė pasirinko savo klientams siūlyti galimybę atsiskaityti ne tik grynaisiais pinigais ar bankine kortele, tačiau ir kitu, didelio populiarumo susilaukusiu būdu – MoQ programėle.

UAB „ASPA“ – prekybinės įrangos sprendimai Jūsų verslui!

UAB „ASPA“ yra pasiruošusi įsigilinti į kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlyti optimaliausią prekybinės įrangos sprendimą. Bendradarbiaujame su tokiais prekiniais ženklais, kaip „Senortech“, „Datecs“, „Datalogic“, „Zebra“ ir kt, todėl galime Jums pasiūlyti prekybinę įrangą, kuri išsiskirs savo kokybe ir realizuos net ir reikliausio kliento poreikius. Susisiekite su mumis, išsakykite savo poreikius ir lūkesčius ir mes pasiūlysime geriausiai Jums tinkantį prekybinės įrangos sprendimą!

aspa logo

Jeigu turite klausimų prekybinės ar programinės įrangos klausimais susisiekite su ASPA komanda: +370­(686) 69288 arba .