Inovatyvus bilietų generavimo ir kontrolės sprendimas vandens pramogų parkui!
Inovatyvus bilietų generavimo ir kontrolės sprendimas vandens pramogų parkui!

Atėjusi vasara atnešė ir itin vasariškus ASPA sprendimus verslui! Džiaugiamės galėję prisidėti ir pasiūlyti šiuolaikišką bilietų generavimo ir kontrolės sprendimą išskiritiniam vandenlenčių ir kitų vandens pramogų parkui „WakeInn“. Sistemos funkcionalumas sugeneruotas patenkinti tiek klientų, tiek ir darbuotojų lūkesčius, o pati sistemos filosofija puikiai atspindi šio parko idėja – ji yra šiuolaikiška ir išskirtinė.

Siekiant tinkamai suvaldyti klientų srautą ir išvengti situacijų, kuomet erdvė, kuri turėtų leisti atsipalaiduoti ir suteiktų teigiamas emocijas, yra perpildyta žmonių ir jų kuriamo šurmulio, o savo eilės turi laukti itin ilgai – svarbu surasti tinkamą sprendimą, kuris padėtų optimizuoti visas panašaus pobūdžio situacijas.

Kaip tai veikia?

Asmuo, norintis apsilankyti vandenlenčių pramogų parke, internetu rezervuoja apsinalymo dieną ir laiką. Rezervavęs ir apmokėjęs sąskaitą už paslaugas, asmuo gauna bilietą į nurodyta elektroninį paštą. Atėjus apsilankymo dienai, asmuo atsispausdina bilietą arba išsisaugo savo telefone ir jį parodo aptarnaujančiajam personalui. Nuskenavus bilieto brūkšninį kodą, asmeniui sugeneruojama apsilankymo apyrankė, kuri nurodo, jog galite įeiti į vandenlenčių parko zoną.

Bilietų generavimo ir kontrolės sprendimas „Radium ticket control“ yra puikiai suderintas su modernia kasos pardavimų programa 9oPoint. Šios sistemos funkcionalumas yra nuolat atnaujinamas, jis papildomas įvairiais moduliais, pritaikomas konkretiems užsakovo poreikiams, o ASPA specialistai operatyviai sprendžia bet kokias iškilusias problemas. Būtent tai leidžia nuolat tobulėti ir judėti į priekį.

Šios sistemos funkcionalumas gali būti pritaikomas ir kitose srityse, kuriose reikalingas bilietų generavimo ir kontrolės sprendimas. Jeigu Jus domina panašaus pobūdžio sistemos diegimas Jūsų versle, susisiekite su ASPA komanda: +370­(686) 69288 arba .