Kasos aparatai: 5 žingsniai padėsiantys išsirinkti geriausią!

Kasos aparatų pasiūla nuolat auga, todėl išsirinkti kokybišką kasos aparatą yra sudėtinga, tinkamai neįvertinus savo poreikių ir nežinant, į kokius techninius dalykus reikia pažvelgti atidžiau. Nežinote, kaip išsirinkti kasos aparatą? Prekybinės įrangos lyderė ASPA pristato 5 žingsnius, kurie Jums padės apsispręsti!

1. Kritiškai įvertinkite vykdomos veiklos dydį ir poreikius

Pirmas aspektas, kurį reiktų įvertinti prieš pasirenkant konkretų kasos aparatą – Jūsų veiklos dydis. Svarbu suprasti, kokioje pozicijoje esate dabar ir kokioje pozicijoje planuojate būti ateityje. Žinoma, nereiktų pervertinti savo galimybių, o pažvelgti į tai iš realiosios perpektyvos. Jeigu Jūsų veikla šiuo metu yra sąlyginai didelė – tuomet tinkamiausias pasirinkimas būtų POS sistema, kurios robastiškumas leidžia prisitaikyti įmonei augant ir plečiantis. Jeigu visgi Jūsų veikla yra mažesnė, turite minimalų inventorių ir atliekate ne tiek daug operacijų su kasa, tuomet optimaliausias pasirinkimas – paprastas, tradicinis kasos aparatas.

2. Įvertinkite atsargų stebėjimo galimybes

Jeigu Jūsų vykdomoje veikloje yra minimalus atsargų kiekis ir Jums nėra būtinas nuolatinis atsargų stebėjimas – tuomet tradicinis kasos aparatas patenkins Jūsų lūkesčius, atlikdamas esmines funkcijas. Priešingu atveju, kai atsargų kiekis yra didesnis, inovatyvios POS sistemos, dėka išsamaus atsargų valdymo funkcionalumo, yra kur kas patogesnis pasirinkimas, siekiant stebėti įmonės inventorių. POS sistemos leidžia stebėti kasdienius sandorius ir tiksliai nurodo turimų prekių kiekį sandėlyje.

3. Peržvelkite saugumo galimybes

Grynųjų pinigų, elektorininių mokėjimų, duomenų saugumas visuomet kelia didelį susirūpinimą, todėl svarbu įvertinti kasos aparatų saugumo galimybes. Tradiciniam kasos aparatui trūksta saugumo kontrolės funkcijų. Viena iš svarbiausių pastarojo saugumo galimybių – užrakinamas stalčius, kuris užtikrina, kad tik įgalioti darbui su kasa asmenys galėtų valdyti pinigų išėmimą bei idėjimą. Siekiantiems maksimalios saugos geriausia alternatyva – POS sistema, kurios funkcionalumas leidžia suteikti skirtingas teises kasininkams bei užtikrina visapusišką klientų duomenų ir asmeninės informacijos saugumą.

4. Įvertinkite klientų informacijos valdymo galimybes

Tradicinis kasos aparatas nesuteikia galimybės peržiūrėti pirkimo istorijos ar pateikti išskirtinius ir specialius pasiūlymus sugrįžtantiems klientams. Siekiantiems auginti lojalių klientų ratą, geresniu pasirinkimu tampa POS sistema, kuri suteikia išsamią informaciją apie klientus ir jų pirkimo įpročius. POS sistema, papildomų programų dėka, suteikia galimybę peržiūrėti statistinius duomenis realiu laiku, kurti kampanijas. Lojaliems klientams taip pat suteikiama galimybė peržiūrėti sukauptus taškus, apsipirkimo istorija ir kitą informaciją.

5. Pasirinkite patikimą kasos aparatų tiekėją

Norint įsigyti kokybišką, patikimą ir ilgaamžį kasos aparatą ar POS sistemą svarbu atrasti įmonę, kuri būtų orientuotą į kliento lūkesčių užpildymą. Savo darbą išmanantys specialistai dar kartą įvertins Jūsų poreikius, pasiūlys įvairias alternatyvas ir pateiks geriausiai kokybės ir kainos santykį tenkinančius pasiūlymus.

Tikime, kad tinkamai įvertinus šiuos 5 žingsnius kasos aparato pasirinkimo procese, Jūs išsirinksite kokybišką kasos aparatą, kuris tenkins iškeltus lūkesčius.

 

UAB ,,ASPA“ KASOS APARATAI;

Kviečiame peržvelgti UAB ASPA siūlomus kasos aparatus – katalogą rasite čia.

Taip pat ir POS sistemas – katalogą rasite čia.

Jeigu turite klausimų galite kreiptis telefonu: +370 (686) 69288 arba el. paštu: info@aspa.lt.

„ASPA“ kasos aparatai Vilnius – Kalvarijų g. 125;

„ASPA“ kasos aparatai Kaunas – Savanorių pr. 301;

„ASPA“ kasos aparatai Klaipėda – Šilutės pl. 79.