Investuoti į išmaniąją apskaitą – verta

Auganti apskaitos programų funkcionalumo pasiūla vis dažniau paskatina įmones ieškoti išmanių būdų, kurie padėtų suvaldyti fizinės ir e-komercijos parduotuvių apskaitą. Modernios sistemos padeda įmonėms optimizuoti kasdienius apskaitos procesus, minimizuoja galimas žmogiškąsias klaidas ir įveda tvarka sandėlio procesuose. Apskaitos sistemų specialistė UAB „ASPA“ pastebi, kad dalis įmonių nėra į savo apskaitos valdymą integravusios patikimos apskaitos programos. Būtent ši priežastis neretai ir iššaukia e.parduotuvės ir sandėlio neatitikimus

Apskaitos valdymas realiuoju laiku – prioritetas

Verslo žinių redaktorių kalbintas UAB „ASPA“ direktoriaus pavaduotojas Darius Dvilinskas straipsnyje ,,Investicijos į išmaniąją apskaitą: kad e. parduotuvėje nenupirktų to, ko neparduoda“ teigė, kad viena iš pagrindinių tendencijų, išryškėjusių per šių metų pirmuosius mėnesius, yra centralizuota e-komercijos ir fizinės parduotuvės apskaita: užsakymai iš e.parduotuvės perduodami sandėliui, kuriame atnaujinamas esančių prekių kiekis. Nors iki šiol įmonėms buvo aktuali bendra e.parduotuvės ir sandėlio apskaita, tačiau dabar vis dažniau pradedama domėtis tiklaus prekių kiekio funkcionalumu, „kad nebūtų parduodamos prekės, kurių nėra“.

Vienas iš sprendimų, siūlantis apskaitos valdymą realiuoju laiku, yra UAB ,,ASPA“ komandos įkurtas produktas – 2014 metais startavusi verslo valdymo sistema 9o. Pasiremiant geriausiomis apskaitos valdymo praktikomis bei konkrečiais klientų lūkesčiais, buhalterinės apskaitos sistema 9o yra sistemingai atnaujinama. Šios sistemos funkcionalumas pritaikomas prekybos srityje esančioms naujovėms. Šiuo metu verslo valdymo sistema 9o gali pasiūlyti integraciją su pačiomis populiariausiomis elektroninės komercijos platformomis, tokiomis kaip: Magento, Verskis.lt, Ebay, Shopify, Woocommerce ir kt. Be šio funkcionalumo, 9o yra įrankis, kuris yra pilnai optimizuotas pagal mokesčių inspekcijos reikalavimus. Tai reiškia, kad 9o turi galimybę perduoti rankiniu arba automatiniu būdu I.SAF ir I.MAS rinkmenas į VMI I.MAS. Verslo valdymo sistemos 9o išskirtinumą formuoja ir moduline sistema, kuri leidžia modifikuoti programos savybes pagal individualaus kliento poreikius.

Iki 80% greitesnis darbas

Verslo valdymo sistemą 9o galima susisieti ir su atskirais įrenginiai, taip siekiant atskiroms sritims suteikti papildomą darbų atlikimo našumą ir tikslumą. „Naudojantis duomenų kaupikliu pagreitėja sandėlininko darbas, išvengiama netikslumų, žmogiškųjų klaidų, kai ant lapo užsirašomas ne tas skaičius, pažymima ne ta prekė ir sandėlyje atsiranda visai kitas produktas“, – pasakojo UAB ASPA direktoriaus pavaduotojas D.Dvilinskas verslo žinių straipsnyje (spausti čia).

Verslo valdymo sistemos 9o funkcionalumas generuojamas taip, kad galėtų efektyviai spręsti problemines įmonių sritis, labiau automatizuojant kasdienes operacijas. Jeigu seniau visos apskaitos vedimo operacijos buvo atliekamos rankiniu būdu, šiuo metu suteikiama galimybė automatizuoti apskaitos procesus. Verslo valdymo sistema 9o yra orientuota į dirbtinį intelektą, kas suteikia išskirtinę galimybę vienai sistemai patikėti kokybišką darbų administravimą. 9o savybės ir funkcionalumas nėra perkrautas nereikalingomis ir nenaudojomis operacijomis, yra nuolat gerinamas ir tobulinamas, atsižvelgiant į konkrečius klientų poreikius. Sistemos vartotojo sąsaja yra intuityvi, nereikalaujanti ilgai trunkančių mokymų, būtent todėl net 80% klientų, išbandžiusių verslo valdymo sistemą, lieka dirbti su ja toliau.

Išbandykite ir Jūs

ASPA komanda suteikia galimybę NEMOKAMAI išbandyti verslo valdymo sistemos 9o funkcionalumą. Jeigu norite tai padaryti, visą informaciją rasite paspaudę čia.

Daugiau apie apskaitos valdymą su verslo valdymo sistema 9o galite sužinoti paspaudę čia. Jeigu turite klausimų dėl jos diegimo Jūsų versle, prašome kreiptis į UAB „Aspa“ specialistus telefonu: +370 (686) 69288 arba el. paštu info@aspa.lt.


Informacija paimta iš vz.lt tinklalapio. Pilną straipsnį galite rasti paspaudę nuorodą – https://www.vz.lt/smulkusis-verslas/2019/02/05/investicijos-i-ismaniaja-apskaita-kad-e-parduotuveje-nenupirktu-to-ko-neparduoda#ixzz5gj7ZQYy0