9o verslo valdymo sistemos buhalterijos modulis

BUHALTERIJOS MODULIS

Išmani verslo valdymo sistema 9o susilaukia vis didesnio pripažinimo ir susidomėjimo. Šiandien buhalterinės apskaitos programa 9o pasitiki ir sėkmingai naudoja jau daugiau nei 650 įmonių, kurios atrado modernias galimybes suvaldyti sandėlio apskaitos operacijas kur kas paprasčiau. Verslo valdymo sistemos 9o naudotojai spėjo įsitikinti, kad ši apskaitos programa yra orientuota į greitą ir lengvai pasiekiamą rezultatą.

Verslo rinkoje operatyvi įmonės duomenų analizė įgyja vis didesnę reikšmę tiems, kurie nori diegti naujoves ir užbėgti už akių savo konkrentams. Atsižvelgiant į šį poreikį 9o komanda sugeneravo buhalterinio modulio idėją, kuri tenkintų iškeltus lūkesčius. Ši idėja, nuolatinių tobulinimų ir darbuotojų užsidegimo dėka, palaipsniui tapo galutiniu produktu. Šis produktas maksimaliai supaprastino buhalterinės apskaitos valdymo procesą ir suteikė galimybę operatyviai analizuoti įmonės duomenis.

BUHALTERIJOS MODULIO PAGRINDINIAI PRIVALUMAI

  • Kasdienių buhalterinės apskaitos operacijų funkcionalumo generavimas, atsižvelgiant į klientų poreikius;
  • Pelno(nuostolių), balanso, ilgalaikio turto, sąskaitų apyvartos, DU ataskaitos;
  • AUTOMATIŠKAI generuojami mokėjimo dokumentai sodrai bei Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI);
  • DU – darbo užmokesčio skaičiuoklė, kuri efektyviai ir intuityviai leidžia atlikti visus su darbo užmokesčiu susijusius procesus (daugiau apie DU galite skaityti paspaudę čia)
  • Tabelis – išsami darbuotojų darbo laiko, atostoginių, ligos atvaizdavimo lentelė, kuri intuityviai padeda apskaičiuoti faktiškai atidirbtą laiką.

Ir tai tik dalis buhalterijos modulio teikiamų privalumų.

Sandėlio apskaitos programos 9o buhalterijos modulis siekia kiek įmanoma labiau automatizuoti savo klientų kasdienį darbą, suteikiant daugiau galimybių savo dėmesį skirti kitiems įmonėje vykstantiems procesams. Daugiau apie buhalterinio modulio galimybes galite sužinoti 9o komandos paruoštame reprezentaciniame vaizdo įraše:


Jeigu turite klausimų apie buhalterinės apskaitos sistemą, kreipkitės į mūsų komandą: +370 (686) 69288 arba el. paštu: info@aspa.lt.