9o integracija su e-komercijos platformomis

Inovatyvios prekybos verslo valdymo sistemos 9o kūrėjai sako, kad visada galima geriau, todėl nuolat plečia sistemos galimybių ratą ir tobulina esamą funkcionalumą. Viena iš tokių nuolat tobulinamų sričių yra ne kas kitas, kaip 9o sujungimas su e-komercijos platformomis. Šiuo metu sėkmingi sujungimai atlikti su šešiomis populiariausiomis e-komercijos platformomis: Woocommerce, Ebay, Prestashop, Opencart, Shopify bei Verskis.lt.

e-komercija

KOKIA SUJUNGIMO NAUDA?

9o integracija su populiariausiomis e-komercijos platformomis leidžia keistis prekių duomenimis bei atlikti visus pagrindinius pardavimo užsakymų apsikeitimus. Tai – puiki priemonė, norintiems dirbti kokybiškai, efektyviai ir greitai. Verslo valdymo sistemos 9o idėja sugeneruota suteikiant prioritetą kasdien atliekamų operacijų automatizavimui, todėl iki šiol rankiniu būdu daryti darbai po 9o ir Jūsų naudojamos e-komercijos platformos integracijos bus atliekami automatiškai – 9o prekybos sistema Jūsų darbų administravimą.

INTEGRACIJŲ FUNKCIONALUMAS

Verslo valdymo sistemos 9o integracijos sudedamąsias dalis geriausiai atspindi lyginamoji e-komercijos platformų lentelė:

E-KOMERCIJOS

platformų sujungimas

WOOCOMMERCE SHOPIFY OPENCART PRESTASHOP VERSKIS.LT
Duomenų importas/eksportas
Neribotas prekių ir kategorijų siuntimas
Prekės atributų siuntimas

Norėdami matyti pilną lentelę spauskite čia.

KODĖL VERTA RINKIS 9o VERSLO VALDYMO SISTEMA?

Verslo valdymo sistema 9o yra orientuota į dirbtinį intelektą, kas suteikia išskirtinę galimybę vienai sistemai patikėti kokybišką darbų administravimą. 9o savybės ir funkcionalumas nėra perkrautas nereikalingomis ir nenaudojomis operacijomis, yra nuolat gerinamas ir tobulinamas, atsižvelgiant į konkrečius klientų poreikius. Sistemos vartotojo sąsaja yra intuityvi, nereikalaujanti ilgai trunkančių mokymų.

Daugiau apie prekybos verslo valdymo sistemą galite paskaityti paspaudę čia.

Jeigu turite klausimų apie integracijos atlikimą, kreipkitės į mūsų komandą: +370 (686) 69288 arba el. paštu: info@aspa.lt.