BALTSHOP 2019 paroda
ASPA BALT 2018 parodoje!

Lapkričio 8-10 dienomis Litexpo parodų rūmuose įvyko šimtus dalyvių ir tūkstančius lankytojų iš viso pasaulio pritraukusi paroda „Baltshop.Balthotel.Baltgastro 2018„, kurioje dalyvavo ir prekybinės bei programinės įrangos ekspertai UAB ASPA.

ASPA BALT 2018 parodos akimirkos

ASPA komandos tikslas buvo supažindinti parodos lankytojus su naujos kartos, inovatyviomis verslo valdymo galimybėmis, kurios yra orientuotos automatizuoti kasdienes verslo operacijas, taupyti laiką bei suteikti maksimalų rezultatą. Mūsų komanda supažindino svečius su išmania programine įranga:

  • 9o – verslo valdymo sistema. Išmani sistema, orientuota suteikti maksimalų rezultatą per kur kas trumpesnį laiką. Visos pagrindinės operacijos ir įrankiai – vienoje verslo valdymo sistemoje;
  • 9oPoint – kasos pardavimų programa. Optimalus pardavimų sprendimas, puoselėjantiems savo laiką. Sąskaitų faktūrų rašymas, pardavimų modulis, restorano modulis ir dar daugiau, kartu su 9oPoint. 9oPoint programos funkcionalumą parodos lankytojai turėjo galimybę išbandyti parodos metu;IMG_20181108_123253_874
  • 9oWeb  – nuotolinio valdymo įrankis. Visa svarbiausia informacija apie versle vykstančius procesus išmaniajame įrenginyje.
  • 9oPlus – lojalumo modulis. Modulis, skirtas administruoti visą, su lojaliais klientais susijusią informaciją: akcijų valdymą, pirkimo istorijos peržiūrą ir kt.
  • 9oCheck – duomenų kaupiklio programa. Spartesnis būdas atlikti inventorizacijos, pajamavimo, išlaidavimo ir kitus sandėlio darbus.

Prekybinės įrangos ASPA taip pat nepaliko nuošalyje – lankytojai turėjo galimybę išbandyti ir apžiūrėti modernias POS sistemas. ASPA pristatė šiuolaikišką ir inovatyvią prekybinę įrangą, supažindinto su naujienomis bei siūlė geriausiai susidomėjusių asmenų poreikius tenkinančius sprendimus.

Parodos metu, Lapkričio 8-10 dienomis, ASPA parodos svečiams taip pat suteikė galimybę sudalyvauti loterijoje. Visi norintys dalyviai buvo registruojami loterijos anketoje, kuri suteikė galimybę laimėti puikų prizą verslui. Jeigu norite sužinoti daugiau informacijos apie loteriją bei laimėtoją, sekita ASPA naujienas Facebook paskyroje (jeigu norite būti nukreiptas(-a), spauskite čia).

Mes dėkojame visiems, kurie dalyvavo parodoje, priėjo prie ASPA stendo, domėjosi mūsų veikla, teikiamomis paslaugomis ir produktais bei praleido puikų laiką kartu su mumis. ASPA komanda pasikrovė geromis emocijomis ir yra pasiruošusi ateityje savo klientams pasiūlyti dar daugiau!  Iki kitų susitikimų parodose!

Jeigu Jus domina mūsų siūlomi produktai ar paslaugos, mus visuomet galite rasti Kalvarijų g. 125 arba susisiekti: +370 (686) 69288 arba el. paštu: info@aspa.lt.