Debesų apskaitos programa 9oAir

Atsižvelgiant į klientų poreikį 9o – verslo valdymo sistema naudotis ne tik Windows, Linux ir Android sistemose, bet ir MacOS, UAB „ASPA“ specialistai sugeneravo Jūsų lūkesčius tenkinantį produktą ir pristato „9oAir„ – programos 9o debesų servisą!

Kas yra „9oAir“?

„9oAir“ – minėtosios 9o programos papildinys, debesų servisas. 9oAir apskaitos sistema yra visapusiškai orientuota į klientų poreikių tenkinimą, atliekamo darbo laiko kaštų mažinimą ir kur kas patogesnę, intuityvesnę vartotojų sąsają dirbant skirtingose programinėse sistemose.

Kodėl verta rinktis „9oAir“ apskaitos programą?

Be pagrindinės MacOS įgalinimo programoje funkcijos, kita labai svarbi 9oAir funkcionalumo ypatybių – saugumas. Atliekamų įmonės darbų saugumui užtikrinti programa automatiškai sukuria duomenų bazės atsargines kopijas. Šių kopijų dėka galėsite būti tikri, jog duomenys nebus prarasti. Taip pat kiekvienas prisijungimas prie serverio yra apsaugotas SSL sertifikatu, kuris taps kiekvienos įmonės, įsidiegusios 9oAir, saugumo garantas. 9oAir sistema taip pat turi apskaitos įmonėms naudingą ir palankią sąlygą- programos versija yra sistemingai atnaujinama ir papildoma. Taip pat ji yra pritaikoma užsakovo poreikiams, todėl buhalteriniai darbai bus efektyviai atliekami su naujausiomis apskaitos programos versijomis.

Darbų atlikimas konkrečioje sistemoje yra praeitis, nes su buhalterinės apskaitos programa „9oAir“ klientas gauna galimybę pasirinktinai dirbti su Windows, Linux, Android ir su minėta MacOs sistema. Pasirinkę mūsų programą „9oAir“ gausite visus programos modulius bei dar papildomus modulius norimai įrangai (kasos aparatams, duomenų kaupikliams) prijungti. Kartu su „9oAir“ įsidiegimu taip pat bus suteikiama profesionali UAB „ASPA“ komandos konsultacija įmonės valdymo, programinės įrangos funkcionalumo klausimais. Mūsų komandapadės gauti siekiamą rezultatą, orientuotą į individualaus užsakovo poreikius, o specialistai prioritetą teiks būtent Jūsų programinės įrangos operatyviam problemų sprendimui ir tvarkymui.

Kokia „9oAir“ nauda jūsų verslui?

  • Duomenų saugumo garantas;
  • Programos versija sistemingai atnaujinama;
  • Galimybė dirbti su įvairiomis operacinėmis sistemomis;
  • Visi programos moduliai + papildomi.

„9oAir“ įdiegimas įmonėje atneš naudą ne tik Jūsų vykdomai veiklai, tačiau ir Jums patiems. Nuo šiol daug laiko užimantys darbai su šia sistema bus įvykdomi kur kas greičiau ir efektyviau, o pagrindinė „9oAir idėja – darbo atlikimas MacOs operacinėje sistemoje – suteiks gerokai daugiau lankstumo ir našumo atliekant įprastus įmonės darbus.
Daugiau apie 9oAir skaitykite čia.
Jeigu susidomėjote apskaitos programa „9oAir“ debesų serviso programa, dėl detalesnės informacijos galite kreiptis telefonu: +370 (686) 69288 arba el. paštu: info@aspa.lt.