ASPA, buhalterinės apskaitos programa, prekybinė įranga, lipduku spausdintuvai
Lipdukų spausdintuvai: 5 žingsniai padėsiantys išsirinkti geriausią!

Lipdukų spausdintuvai – didelės paklausos prekė prekybinės įrangos srityje, suteikianti galimybę dirbti greitai, efektyviai ir kokybiškai. UAB „ASPA“ – ilgametė prekybinės įrangos partnerė įmonėms, siekiančioms atrasti optimalų sprendimą, renkantis kokybiškiausią prekybinę įrangą, įskaitant ir lipdukų spausdintuvus. UAB „ASPA“ suteikia spausdintuvų pasirinkimo įvairovę ir bendradarbiauja su tokio žinomumo įmonėmis kaip: Zebra, Godex ir kt., ir siūlo įvairių tipų lipdukų spausdintuvus: nešiojamus (rankinis etikečių spausditnuvas), plataus vartojimo, pusiau pramoninius ir pramoninius spausdintuvus bei jų priedus.

5 svarbiausi aspektai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis lipnių etikečių spausdintuvą

1. Lipdukų spausdintuvo rūšis

Renkantis lipdukų spausdintuvą svarbu nuspręsti, koks spausdintuvas geriausiai tenkintų lūkesčius – stacionarus ar mobilus. Pasirinkus mobilų etikečių spausdintuvą, svarbus aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį yra tai, kad į juos telpa nedideli juostų rulonai (lipdukai)  ir Lipdukų spausdintuvas Godex RT700xspausdinamas lipdukas nėra ilgalaikis (lipdukas gali nublukti per 6 mėn.). Taip pat mobilus spausdintuvas gali naudoti Bluetooth arba WiFi ryšį (WiFi ryšys yra kur kas patikimesnis, tačiau etikečių spausdintuvai palaikantys Wi-Fi yra brangesni). Nusprendus pasirinkti stacionarų lipdukų spausdintuvą, labai svarbus momentas, į kurį reiktų atkreipti dėmesį – spausdinamų etikečių kiekis, informacijos laikymo periodas bei spausdinimo greitis. Renkantis pigiausius stacionarių lipdukų spausdintuvus, Jūs nupirksite aukštos kokybės produktą, užimantį nedaug vietos, tačiau spausdinantį kur kas lėčiau nei pramoniniai modeliai.

2. Spausdinimo kokybė ir dažnis

Renkantis lipdukų spausdintuvą svarbu numatyti preliminarų etikečių spausdinimo dažnį, nes nuo jo priklauso, kaip greitai ir kokybiškai pasirinktas spaudintuvas atliks spaudos darbus. Į „desktop“(ofisinius lipdukų spausdintuvus) telpantis juostos rulonas nėra skirtas spausdinti didelius lipdukų kiekius. Į pramoninius spausdintuvus telpa 3 kartus ilgesni lipnių etikečių rulonai ir iki 8 kartų ilgesnių karboninių juostų rulonai. Karboninė juosta etikečių spausdintuvuose naudojama norint naudoti ilgalaikes etiketes (iki 10 metų išlaiko informaciją).

Taip pat karboninės juostos yra tinkamos, norint spausdinti specialias polietileno ar polipropileno etiketes, nebijančias drėgmės, tiesioginių saulės spindulių ir minusinės temperatūros.  Populiariausi etikečių spausdintuvų modeliai yra 203 dpi. Šių spaudintuvų kaina yra mažesnė nei 300 ar 600 dpi spausdintuvų. Svarbu renkantis lipdukų spausdintuvą suprasti: kuo geresnė spausdinimo raiška, tuo lėčiau bet koks spausdintuvas spausdins etiketes.

3. Spausdinimo kiekis

Renkantis lipdukų spausdintuvą svarbu paklausti savęs, kokiais kiekiais bus spausdinama lipnio etiketės? Pramoniniai etikečių spausdintuvai skirti greitai spausdinti didelius etikečiu kiekius. Jie yra labai patikimi, jų spausdinimo galvutės yra sukurtos atlaikyti itin didelius lipdukų kiekius. Į pramoninės klasės etikečių spausdintuvus telpa dideli lipnių etikečiu ir karboninės juostos rulonai. Šiuose lipdukų spausdintuvose gali būti ir papildomas funkcionalumas (opcija) – juostos susukimas, atlipinimas, WiFi ryšys, lietimams jautrusNešiojamieji lipdukų spausdintuvai QL 220-320-420 Plus ekranas, klaviatūros ir brūkšninio kodo skaitytuvo pajungimo prie lipnių etikečiu spausdintuvo funkcija. Mažiems lipdukų spausdinimo kiekiams geriausiai veikia plataus vartojimo spausdintuvai ir rankiniai etikečių spausdintuvai.

4. Sujungimas

Įvertinus visus aukščiau minėtus aspektus ir nusprendus pasirinkti stacionarų lipdukų spausdintuvą, svarbu nepamiršti atkreipti dėmesį į spausdintuvo sujungimą, norint išvengti nepageidaujamų nepatogumų. Prieš įsigijant prekę įsitikinkite kad lipdukų spausdintuvas turi visas reikiamas jungtis.

5. Specialūs poreikiai

Besirenkant lipdukų spausdintuvą, pasirinktos įmonės specialistams svarbu išsakyti konkrečius savo lūkesčius. Galbūt norite itin ekonomiško ar į mažesnę pradinę kainą orientuoto etikečių spausdintuvo, o galbūt dar nesate tikri, kurios rūšies spausdintuvas būtų tinkamiausias? Tik savo srities specialistai galės pasiūlyti geriausiai Jums tinkančius lipdukų spausdintuvus sėkmingam verslui.

 

UAB „ASPA“ prekybinės įrangos specialistai siūlo įvairių tipų spausdintuvų už itin patrauklią kainą. Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime išsirinkti tinkamiausią lipdukų spausdintuvą.
Spausdintuvų katalogą galite peržiūrėti paspaudę čia. Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis telefonu +370­(686) 69288  arba el. paštu: info@aspa.lt.