ASPA, buhalterinės apskaitos programa, prekybinė įranga
Verslo valdymo sistemos 9o ir GPAIS integracija

GPAIS INTEGRACIJA

Inovatyvios verslo valdymo sistemos 9o galimybių tobulinimas yra sistemingas ir nuoseklus procesas, kurio esminis tikslas – mažinti atliekamo darbo laiko kaštus, automatizuoti atliekamas užduotis bei optimizuoti verslo procesus. Siekiant suteikti dar daugiau galimybių verslo valdymo sistemai 9o, buvo atlikta integracija su vieninga gaminių, pakuočių ir atliekų informacine sistema.

9o.lt


Kas yra GPAIS?

GPAIS – vieninga gaminių, pakuočių ir atliekų informacinė sistema, pradėjusi veikti nuo š.m. Sausio 1 dienos. GPAIS pagrindinis įgyvendinimo tikslas – realizuoti vieningą sistemą, kuri suteiktų galimybę užtikrinti įmonėse vykdomų atliekų apskaitos procesų stebėseną, kontrolę ir tolimesnių sistemos veiksmų planavimą. GPAIS – plataus funkcionalumo sistema, suteikianti galimybę vesti gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitą kur kas labiau automatizuotai, negu tai buvo daroma iki šiol.

Kokia VVS 9o ir GPAIS intergracijos nauda?

VVS 9o ir GPAIS intergracija ir sprendimas yra naudingas visiems, siekiantiems vesti gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitą pagal GPAIS reikalavimus. GPAIS intergracija ne tik padės intuityviai vesti atliekų apskaitą bei teikti duomenis tiesiogiai į GPAIS informacinę sistemą, taip taupant laiką, bet ir užtikrins duomenų atitikimą reikalavimams, suteiks galimybę kontroliuoti apskaitomus duomenis bei užtikrins visapusišką aplinkosaugos įstatymų laikymąsi.


 GPAIS integracijos paslaugos kaina tik 20 Eur/mėn! Detalesnę 9o kainodarą rasite paspaudę čia.

Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis telefonu +370­(686) 69288  arba el. paštu: info@aspa.lt.