buhalterinės apskaitos programa 9o
VVS 9o – visada galima geriau!

3 (2)

Verslo valdymo sistema 9o – inovatyvus naujos kartos sprendimas tiek valdantiems verslą, suteikiant daugiau verslo valdymo galimybių, tiek ir pačiam verslui, sugeneruojant tinkamas kryptis, vedančias link užsibrėžto tikslo. Ilgametė patirtis prekybos sprendimuose leido suprasti svarbiausius klientų poreikius ir atlikus išsamią analizę, sukurti apskaitos programą, kuris būtų orientuotas į rezultatą ir operatyvų problemų sprendimą. Nuolatinis programinės įrangos galimybių tobulinimas, sistemingai vykdomi atnaujinimai ir darbuotojų motyvacija diegti inovatyvius sprendimus, leidžia mūsų klientams atrasti naujas verslo valdymo galimybes kartu su išmania 9o sistema.

Kuo naudinga verslo valdymo sistema 9o?

9o – išmanus, efektyvus ir intuityvus būdas suvaldyti versle vykstančius procesus vienos sistemos pagalba. Programos funkcionalumas generuojamas ir realizuojamas pagal kiekvieno programos užsakovo individualų poreikį, suteikiant jam optimalų rezultatą. Programinės įrangos galimybės yra nuolat pildomos ir gerinamos, pritaikant konkretiems klientų iškeltiems verslo valdymo lūkesčiams:

Sandėlio ir buhalterinė apskaita Integracija su e- komercijos platformomis Apsikeitimas su išorinėmis sistemomis CRM sistema
Sandėlio ir buhalterinės apskaitos vedimo įrankių rinkinys. Nuo paprastų ūkinių operacijų iki darbuotojų užduočių ir prelikių vietų valdymo. Integracija su populiariausiomis platformomis: Prestashop, woocommerce ir kt. Prekių duomenų ir pardavimo užsakymų apsikeitimas VMI I.MAS automatizuota integracija. Rankinis ir automatinis I.SAF ir I.VAZ rinkmenų perdavimas į VMI I.MAS sistemą, naudojant VMI žiniatinklio paslaugą. Banko pavedimų importas/eksportas. Komercinių pasiūlymų registracija, užduočių kolegoms fiksavimas, darbų būsenų stebėjimas.

Daugiau verslo valdymo sistemos 9o galimybių galite rasti paspaudę čia.

Kodėl verta pasitikėti 9o verslo valdymo sistema?

Verslo valdymo sistemos 9o idėjos generavimas ir galutinio produkto realizavimas buvo atliekamas vadovaujantis verslą valdančių asmenų patirtimi, jų iškeltomis verslo valdymo procesų atlikimo problemos, rekomendacijomis. Tai – intuityvi dokumentų valdymo sistema, suteiksianti galimybę savo veiklą valdyti greitai ir patikimai. Programinės įrangos funkcionalumas yra sukurtas tenkinti visus produkto idėjos generavimo metu iškeltus lūkesčius.

Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis telefonu +370­(686) 69288  arba el. paštu: info@aspa.lt.