ASPA, buhalterinės apskaitos programa, prekybinė įranga
Programavimo paslaugos: kurkite inovacijas kartu su ASPA!

UAB „ASPA“ komanda išsiskiria ne tik savo lankstumu, suteikiant plačią prekybinės ir programinės įrangos pasiūlą, tačiau ir yra orientuota realizuoti individualius klientų poreikius tenkinančius programinius sprendimus. Žingeidžių ir reiklių klientų dėka, programuotojų komanda turi galimybę ne tik tobulėti, bet ir plėsti savo kompetencijų portfelį. ASPA programuotojai teigia, kad nėra nieko neįmanomo, kol gali kurti  išskirtinumą, tenkinantį klientų poreikius, ir prisidėti prie inovacijų plėtros. ASPA developers išspręs kiekvieną problemą ir realizuos visus norus, todėl skubėkite pasinaudoti programvimo paslaugomis!


develoo 

Projektas: Mobile WareHouse Device Client

Mobile WareHouse Device Client – ASPA programuotojų komandos realizuota sandėlio duomenų valdymo mobili aplikaciją. Šios aplikacijos išskirtinumas – iškilus poreikiui buvo suteikta galimybė sandėlio duomenis valdyti Windows Mobile operacinėje sistemoje ir palaikyti duomenų apsikeitimą su apskaitos programomis.

Projektas: Restorano užsakymų registravimo sistema ASTABLE

Inovacijos darbą paverčia ne tik malonesniu, bet ir kur kas spartesniu, greičiau atnešančius teigiamus darbo rezultatus. Būtent taip mąstė ASTABLE idėjos registruotojai. Programa skirta viešojo maitinimo įstaigoms: kavinėms, restoranams ir t.t, kuriose yra naudojami kompiuteriniai kasos aparatai. ASTABLE programa yra intuityvi ir orientuota suteikti tikėtą rezultatą per trumpą laiką.

Projektas: Bilietų generavimo ir kontrolės sistema „ASPA TIC-TAC“

Renginių organizavimas fiziškai daug jėgų reikalaujantis procesas. Operatyviam renginio organizavimui ir palaikymui ASPA realizavo programą „ASPA TIC-TAC“. Programos dėka lengvai, greitai ir patogiai programos naudotojai turi galimybę sugeneruoti bilietus renginio dalyviams bei operatyviai administruoti visą su renginio svečiais susijusią informaciją.
UAB „ASPA“ programavimo paslaugos yra atliekamos išanalizavus klientų lūkesčius ir norus bei palaikant nuolatinį tarpusavio komunikaciją ir aptariant kiekvieną tolimesnį žingsnį. Programuotojų komanda kviečia ir ragina visus bendradarbiauti. Pasitikėjimas, nuolatinis komunikavimas ir Jūsų poreikių analizė, tikime ir esame garantuoti, kad atneš Jūsų lūkesčius tenkinantį rezultatą.
Norite susipažinti su visais programuotojų komandos realizuotais specialiais projektais? Spausk čia!
Jeigu turite klausimų ir norite pasidomėti apie ASPA teikiamas programavimo paslaugas, prašome kreiptis telefonu +370­(686) 69288  arba el. paštu: info@aspa.lt.