ASPA, buhalterinės apskaitos programa, prekybinė įranga
UAB ASPA – Datalogic GOLD partnerė!

 

UAB „ASPA“ nuolat plečia savo partnerių gretas, didina konkurencinį pranašumą ir didžiuojasi galėdama pranešti, kad mūsų įmonė – Datalogic Gold partnerė!

Nuo šiols dar geresnės kainos ir dar patrauklesni pasiūlymai datalogic prekėms!

DatalogicLogo_blue

Datalogic – pasaulinis technologijų lyderis automatininio duomenų rinkimo ir apdorojimo rinkoje, gaminantis ir tiekiantis brūkšninių kodų skaitytuvus, mobiliuosius kompiuterius, jutiklius, lazerinio žymėjimo sistemas ir dar daugiau kitos prekybinės įrangos. Įmonės sėkmės paslaptis – itin glaudus ir savalaikis atsakas į klientų poreikius, išskirtinis dėmesys produktų kokybei bei pastovus inovacijų diegimas. Pažangūs Datalogic sprendimai didina atliekamų verslo procesų efektyvumo kokybę. 45-erius metus siekianti įmonės istorija jau atnešė unikalių rezultatų: 1,200 patentų, 10 tyrimų ir plėtros centrų (Italijoje,  Amerikoje, Kinijoje, Vietname), tūkstančius prestižinių partnerių ir klientų visame pasaulyje.

Datalogic teigia, kad jų partneriai kuria unikalią verslo vertę ir prisideda prie kokybiškos technologijų pasiūlos augimo. Įmonė savo tvirtu įsipreigimu siekia būti naudinga savo partnerėms ir noriai tampa jų sėkmės istorijos dalimi. Datalogic teigia, kad lojalus bendradarbiavimas ir tarpusavio pasitikėjimas yra naudingas ir atlygintinas abejoms partnerių pusėms.

Datalogic ir UAB „ASPA“ bendradarbiavimas jau suteikė galimybę klientams įsigyti jų poreikius tenkinančius inovatyvius produktus. Tikime, kad ateityje šios partnerystės dėka galėsime pasiūlyti dar daugiau lūkesčius užpildančių pasiūlymų!

Kviečiame peržvelgti mūsų turimą Datalogic prekybinę įrangą ir išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius tenkinantį variantą (norėdami užeiti į katalogą, spauskite čia).

Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis telefonu +370­(686) 69288  arba el. paštu: info@aspa.lt.