ASPA, buhalterinės apskaitos programa, prekybinė įranga
Nori valdyti verslą lengviau? Susipažink su 9oWeb!

Ar esate susidūrę su situaciją, kai turėjote atlikti vieną ar kitą savo įmonės darbą skubos tvarka, tačiau neturėjote galimybės prisijungti prie savo darbo kompiuterio, kuriame talpinami visi reikalingi duomenys ir informacija? Mes žinome, kad ne tik ASPA komanda, bet ir daugelis mūsų klientų su šia problema susiduria pakankamai dažnai. Nuolatinis programų funkcionalumo tobulinimas ir klientų poreikiai paskatino mus ieškoti būdų išspręsti šią problemą – taip buvo realizuotas inovatyvus produktas 9oWeb.

photo-settings-1-1024x442

Kas yra 9oWeb?

Tiems, kurie netikėjo kad išmanusis telefonas gali būti ne tik komunikavimo priemonė, laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir efektyvus įmonės procesų valdymo įrankis- susipažinkite su 9oWeb- novatorišku nuotolinio valdymo įrankiu Jums ir Jūsų įmonės sėkmei. Tai dar vienas mūsų modernios sistemos 9oPro įrankis (apie 9oPro galite skaityti čia), sugeneruotas sujungus patogumą ir inovatyvumą, skirtas valdyti ir stebėti kasdienes verslo operacijas bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje pasitelkus į pagalbą savo išmanųjį įrenginį.

Kodėl verta pasirinkti 9oWeb?

Iš tiesų, į šį klausimą sau patys suteikėte atsakymą perskaitę straipsnio antraštę ir paspaudę skaityti toliau. 9oWeb užtikrins Jums, kad skubus darbas būtų atliekamas operatyviai, nepaisant laiko ar vietos, kurioje esate. Taip pat šios programos dėka galėsite nuolat stebėti jūsų įmonėje vykstančius procesus bei juose dalyvauti iš šalies.

Kokia esminė 9oWeb nauda Jums?

Įrankio funkcionalumas yra sugeneruotas didinti Jūsų darbo efektyvumą kiek įmanoma labiau sutaupant laiką. Informacija, kurią iki šiol turėjote tik savo darbo kompiuteriuose, su šios programos pagalba galėsite turėti savo delne-išmaniuosiuose įrenginiuose.
9oWeb privalumai:

  • Verslo operacijų valdymas nepaisant vietos ir laiko išmaniuoju telefonu.
  • Įmonės statistikos stebėsena;
  • Pardavimo dokumentų generavimas;
  • Kainų, likučių, klientų peržiūra ir įvedimas.

Jeigu susidomėjote  nuotolinio valdymo įrankiu, dėl detalesnės informacijos galite kreiptis telefonu: +370 (686) 69288 arba el. paštu: info@aspa.lt.