ASPA, buhalterinės apskaitos programa, prekybinė įranga
Sėkminga VVS integracija su Edisoft!

Atsižvelgdami į klientų poreikius kiek įmanoma labiau automatizuoti kasdienes verslo operacija, UAB „ASPA“ džiaugiasi galėdama sėkmingai bendradarbiauti su „Edisoft“.  Mūsų komandos sugeneruota moderni verslo valdymo sistema „9o“ jau dvejus metus turi sėkmingą integraciją su EDI paslaugų tiekėjo „Edisoft“ elektroninių duomenų mainų platforma, kuri padeda užtikrinti mūsų programos kokybę!
Edisoft_logo-300x89

Kas tai?

„Edisoft“- pažangiausias ir greičiausiai augantis EDI- elektroninių duomenų mainų- operatorius Baltijos šalyse. EDI tikslas yra užtikrinti efektyvumą apsikeičiant informaciją tarp prekybos partnerių. Ši sistema veikia kaip patikimas tarpininkas, užtikrinantis pilną suderinamumą tarp skirtingų informacinių sistemų. Svarbiausias sistemos bruožas- po integracijos visi su EDI dokumentai susiję procesai gali būti valdomi kur kas patogiau vienoje aplinkoje.

Kokia nauda?

Mūsų apskaitos programos „9o“ integravimas su „Edisoft“ elektroninių duomenų mainų platforma leis Jums sutaupyti laiko siunčiant sąskaitas, užsakymus ir kitus komercinius dokumentus, tiesiai iš savo apskaitos sistemos. Tai darbuotojams suteiks galimybę dirbti jiems įprastoje aplinkoje, kuri sumažins klaidų riziką. „Edisoft“ integracija- tai sprendimas, kuris bus naudingas ne tik Jums bet ir Jūsų verslo sėkmei.
Integracijos privalumai:

  • Užtikrins informacijos apsikeitimo efektyvumą ir greitumą;
  • Išspręs problemas, susijusias su su skirtingais dokumentų formatais ar duomenų perdavimo kanalų tinkamumo;
  • Suteiks galimybę valdyti procesus vienoje darbo aplinkoje;
  • Automatizuotas užduočių atlikimas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų verslo valdymo sistemą „9o“? Prašome apsilankyti puslapyje, kurį rasite paspaudę čia !
Iškilus klausimams prašome kreiptis telefonu +370 (686) 69288 arba el.paštu: info@aspa.lt.