ASPA, buhalterinės apskaitos programa, prekybinė įranga
9oPro – Jūsų verslo sėkmei!

UAB „ASPA“ džiaugiasi pristatydama sistemą, kuri sujungusi 5 išskirtinius ir modernius produktus į vieną branduolį 9oPro, suteiks Jums ir Jūsų įmonei raktą į verslo sėkmę!9oPro

Kas yra „9oPro“ ?

„9oPro“- viena sistema, apjungianti 5 individualius, klientų pripažinimo susilaukusius įrankius: 9oVVS, 9oCheck, 9oWeb, 9oPlus ir 9oPoint. UAB „ASPA“ komanda siekė sukurti sistemą, kuri suteiktų klientui vieną konkretų ir patikimą pasirinkimą, kuris neskatintų jo blaškytis tarp skirtingų programų, bandant atrasti sau tinkamiausią, o savo funkcionalumu ir išskirtinėmis ypatybėmis pritrauktų jį į „9oPro“ klientų šeimą. Sistemos kūrėjai tiki sėkme ir jos pagalba, kuriant ir plečiant verslą bei padedant pagrindines verslo operacijas atlikti greičiau ir patogiau.

„9oPro“ sėkmės įrankiai

Kaip jau ir minėjome, ,,9oPro“ sudaryta iš 5 skirtingų programų, kurios yra orientuotos suteikti klientui kuo geresnį rezultatą:

  • VVS 9o- verslo valdymo sistema. Tai mūsų įmonę reprezentuojantis produktas, kurį sukūrėme sau, tačiau matant, kad jis gali puikiai pasitarnauti klientams, pritaikėme platesnei auditorijai, kurioje verslo valdymo sistema susilaukė pripažinimo ir palaikymo. VVS 9o orientuota į intuityvų ir patikimą verslo procesų valdymą, greitą ir operatyvų problemų sprendimą, norimą rezultatą ir sėkmę. Daugiau apie VVs 9o ir jos funkcionalumą rasite čia.
  • 9oPoint- pardavimų programa. UAB „ASPA“ ilgametė patirtis prekybinės įrangos srityje leido pastebėti, kas svarbiausią kuriant sėkmingą kasos pardavimų programą ir kas svarbiausia žmogui, dirbančiam su šia programa. 9oPoint funkcionalumas yra platus, todėl kiekvienas atras tai, ko jam reikia. Daugiau apie 9oPoint programą bei jos ypatybes galite rasti čia.
  • 9oCheck- kaupiklio programa. Kuriant šią programą UAB „ASPA“ tapo stereotipų laužytoja, užsibrėžusi įrodyti, kad inventorizacijos, pajamavimo ir kiti sandėlio darbai nebūtinai yra varginantys ir užimantys daug laiko, jie gali būti atliekami kur kas greičiau ir efektyviau su viena kaupiklio programa. Daugiau apie šią programą rasite čia.
  • 9oWeb- nuotolinio valdymo įrankis. Analizuojant tiek įmonėse, tiek už jos ribų vykstančius procesus, kilo idėja suteikti dar daugiau patogumo atliekant esmines verslo operacijas. Tam UAB „ASPA“ specialistai sugeneravo idėją perkelti pačius svarbiausius verslo duomenis į išmaniuosius įrenginius ir atlikti pagrindines verslo operacijas būtent su jais, nepaisant vietos ir laiko! Daugiau informacijos apie 9oWeb rasite čia.
  • 9oPlus-lojalumo programa. Bendraujant su klientais svarbu jiems nuolat rodyti savo dėkingumą ir suteikti geriausią rezultatą. Tam UAB „ASPA“ specialistai realizavo 9oPlus programą, kuri yra skirta lojalių klientų duomenų valdymui, statistinių duomenų peržiūrai. Daugiau informacijos apie 9oPlus rasite čia.

Raginame kiekvieną, kuriantį bei jau sukūrusį verslą, susipažinti su „9oPro“ sistema bei jos programomis. Tikime, kad kiekvienas atras tai, ko būtent jam reikia, todėl kviečiame kurti verslo sėkmę kartu su mūsų moderniais produktais ir mūsų profesionalų komanda!
Jeigu susidomėjote „9oPro“ sistema, jos programomis, dėl detalesnės informacijos galite kreiptis telefonu: +370 (686) 69288 arba el. paštu: info@aspa.lt.